Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
.

TERMINARZ SZKOLEŃ

15 kwiecień 2018

Olga Sobocińska & Togethair

CPPT, ul. Wały Dwernickiego 117/121

 

Witamy na nowej stronie HI HAIR

HH FB

Przedstawiamy totalnie nową stronę Hi Hair

Hurtownia Hi Hair w końcu doczekała się strony internetowej. Znajdziecie tu podstawowe informacje o naszej firmie i ofercie, a także o wszelkich wydarzeniach związanych ze światem fryzjerstwa i kosmetyki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hi Hair, która nie ogranicza się jedynie do profesjonalnych produktów. Wspomagamy naszych klientów od samego początku ich działalności - chętnie służymy pomocą w tworzeniu biznes planu na potrzeby dofinansowania z Urzędu Pracy. Zajmujemy się również tworzeniem profesjonalnej i indywidualnej reklamy dla naszych klientów, często organizujemy warsztaty, pokazy i szkolenia, a także dowozimy towar prosto do salonów. Informacje o wszystkich wydarzeniach znajdziecie właśnie na hihair.pl.

Tworzenie strony sprawiło nam przyjemność, a efekt końcowy oddaje charakter naszej firmy i myśl przewodnią - RAZEM KREUJEMY PIĘKNO.

Zaczynamy!

Hurtownia fryzjerska HiHair

ul. Krakowska 45
Hale Targowe Warta
42-202 Częstochowa
tel.: +48 501 224 118
 
SKLEPY
PARTNERSKIE

 
 

KONTAKT

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 2 + 14 (antyspam) =