Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
.

 

MISJA I CELE

 

RAZEM KREUJEMY PIĘKNO - tym hasłem wyrażamy nasze cele i  misję firmy. Chcemy mobilizować wszystkich klientów i dostawców do kreatywnej współpracy, która przyniesie korzyści wszystkim stronom: satysfakcję, realizację zamierzonych celów oraz bogatą i kompleksową ofertę produktów, od artykułów jednorazowych, aż po meble,  które zaspokoją potrzeby profesjonalistów. Wierzymy, że osiągnięcie tych celów jest możliwe i pobudzi nasze aspiracje do dalszego rozwoju. Powstanie usług dodatkowych, które już teraz dla Was sukcesywnie i z przyjemnością rozwijamy, jest jednym z efektów wspólnego działania. Już dziś zachęcamy do współpracy, abyśmy razem kreowali piękno.


HISTORIA

 

   Firma Handlowa BOSE powstała w 2009r. w Częstochowie i od samego początku trzonem jej funkcjonowania była hurtownia Hi Hair, której zakres działań dotyczył  głównie fryzjerstwa. Jako profesjonaliści, szybko zrozumieliśmy, że zadwowolenie klienta zależy od wszechstronności zaspokojenia jego potrzeb, dlatego skupiliśmy się na poszerzaniu gamy produktów i usług. Taka polityka zapewniła nam mocną pozycję na rynku i dalszy rozwój, którego efektem jest stworzenie i wypromowanie własnej marki.
   Kolejnym przełomem było wkroczenie w świat kosmetyki, który postawił przed nami nowe wymagania, ale i możliwości. Po latach, wsparci zdobytym doświadczeniem, mamy przyjemność dalej dostarczać Wam profesjonalne kosmetyki do włosów, akcesoria, meble oraz sprzęt fryzjerski i kosmetyczny.


KARIERA 


Szukasz pracy?
Chcesz zdobyć doświadczenie?
Znasz się na czymś i lubisz to robić?
A może po prostu wniesiesz coś EKSTRA do naszej firmy?
Świetnie! Nasza firma cały czas się rozwija i być może właśnie potrzebujemy kogoś takiego jak Ty!
Wszystkich zainteresowanych pracą w Hi Hair, zachęcamy do wysłania swoich dokumentów aplikacyjnych na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Hurtownia fryzjerska HiHair

ul. Krakowska 45
Hale Targowe Warta
42-202 Częstochowa
tel.: +48 501 224 118
 
SKLEPY
PARTNERSKIE

 
 

KONTAKT

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 2 + 14 (antyspam) =