Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
.

TERMINARZ SZKOLEŃ

15 kwiecień 2018

Olga Sobocińska & Togethair

CPPT, ul. Wały Dwernickiego 117/121

 

ABC DOFINANSOWANIA Z URZĘDU PRACY
 
1. Dofinansowanie może uzyskać tylko osoba zarejestrowana w UP. 2. Zdobyć można maksymalnie 6-krotność średniego wynagrodzenia (ok. 21000 zł). 3. Przed rozpoczęciem warto wziąć udział w szkoleniu (organizowanym przez UP) na temat prowdzenia własnego interesu - zwiększa to szanse utrzymania się na rynku oraz przyznania środków przez UP. 4. Zdobyte dofinansowanie można przeznaczyć (dopiero po podpisaniu umowy) na zakup produktów, sprzętu i urządzeń, wyposażenia niezbędnego do utworzenia miejsc pracy oraz na materiały na remont i koszty adaptacji , reklamę czy zakup domeny internetowej. 5. W przypadku, gdy środki zostaną źle rozdysponowane, całość trzeba będzie zwrócić, dlatego ważne, by zrealizować swój biznesplan. 
Hurtownia Hi Hair służy pomocą w tworzeniu biznesplanu osobom chcącym zdobyć środki na rozpoczęcie własnej działalności.  W razie pytań prosimy o kontakt na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hurtownia fryzjerska HiHair

ul. Krakowska 45
Hale Targowe Warta
42-202 Częstochowa
tel.: +48 501 224 118
 
SKLEPY
PARTNERSKIE

 
 

KONTAKT

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 2 + 14 (antyspam) =