Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
.

TERMINARZ SZKOLEŃ

15 kwiecień 2018

Olga Sobocińska & Togethair

CPPT, ul. Wały Dwernickiego 117/121

 

SZKOLENIA
 
Od lat prowadzimy szkolenia i warsztaty, które podnoszą kwalifikacje. Współpracujemy z najlepszymi szkoleniowcami z dziedziny fryzjerstwa i kosmetyki, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. 
 
 
POKAZY 
Nasze szkolenia to między innymi ekskluzywne pokazy fryzjerskie ze specjalistami z całego kraju, dzięki którym nasi klienci są na bieżąco z najnowszymi trendami, technikami pracy na włosach i produktami oferowanymi przez wiodących producentów kosmetyków i sprzętu. Teoria jest wykładana w posób łatwy i przystępny; szkoleniowiec wykonuje zabiegi na modelach i po kolei opisuje etapy swojej pracy. Dzięki naszym pokazom każdy fryzjer zaskoczy klientów nowymi umiejętnościami i propozycjami fryzur zgodnymi z nadchodzącą modą. Warto dodać, że są one organizowane przez cały rok i w każdym momencie można skorzystać naszej bogatej oferty pokazów.
 
 
 
WARSZTATY 
Zgodnie z myślą „PRAKTYKA CZYNI MISTRZA” organizujemy warsztaty, na których fryzjerzy, pod bacznym okiem szkoleniowca, samodzielnie wykonują fryzury na modelkach. Taki trening to świetna okazja, by na bieżąco wprowadzić w życie wiedzę teoretyczną, którą później wykorzystają Państwo w swoich salonach. Szkolenia praktyczne dotyczą zagadnień, z jakimi fryzjerzy i styliści spotykają się na co dzień - koloryzacji, strzyżenia czy  nowoczesnego upinania włosów. Zachęcamy do skorzytania właśnie z tej formy rozwoju zawodowego, gdyż wiąże się on z większym ruchem w Państwa salonie.  
 
 
 
KOSMETYKA 
Nie zapominamy o branży kosmetycznej&SPA. Wiemy jak ważne jest, trzymanie ręki na pulsie, dlatego proponujemy szkolenia kosmetyczne głównie z zakresu nowych kosmetyków oraz technologii. Wiele z naszych klientek miało już okazję przekonać się, że inowacyjne produkty do pielęgnacji i upiększania ciała oraz nowoczesne urządzenia kosmetyczne idą w parze z jakością i nowym poziomem usług.  które z pewnością docenią klientki, które chętnie oddadzą się w profesjonalne ręce kompetentnej kosmetyczki, która z myślą o nich inwestuje w swój rozwój zawodowy.
 
 
Hurtownia fryzjerska HiHair

ul. Krakowska 45
Hale Targowe Warta
42-202 Częstochowa
tel.: +48 501 224 118
 
SKLEPY
PARTNERSKIE

 
 

KONTAKT

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 2 + 14 (antyspam) =