Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
.

TERMINARZ SZKOLEŃ

15 kwiecień 2018

Olga Sobocińska & Togethair

CPPT, ul. Wały Dwernickiego 117/121

 

PANDA Od 1990 roku dzięki własnej linii produkcyjnej, opartej o nowoczesny park maszynowy, wyposażyła setki salonów fryzjerskich w nieprzeciętne kolekcje mebli. Opierając się na oryginalnym wzornictwie polskich i zagranicznych szkół projektowych, firma Panda utrwaliła swoją pozycję jako lider rynku branżowego.  Jakość produktów i kultura organizacji zdobyły uznanie klientów, dystrybutorów oraz wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. PANDA Trzebnica może się pochwalić Złotymi Medalami MTP, Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym, statuetką Gazeli Biznesu, a także certyfikatami z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i jakością ISO 9001, ISO 14001. Misją firmy jest dostarczanie klientom kompletnego produktu w najwyższej jakości i najbardziej rozsądnej cenie. Dzięki tym priorytetom zespół Pandy stworzył niebanalne kolekcje takie jak np. OVO, GLAMOUR czy SHINE, które z jednej strony zaskakują luksusem, komfortem i oryginalnym, barwnym designem, a z drugiej są niezwykle bogate w ergonomiczne rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę z klientem.

Wysoką jakość produktów Pandy gwarantują materiały pochodzenia europejskiego, z których powstają meble i komponenty mebli. Realizując wymagania klientów, jako pierwsza firma w branży fryzjerskiej wprowadziła 2-letnią gwarancję na swoje produkty oraz skuteczny system obsługi pogwarancyjnej. Za osiągnięciami PANDY stoją sukcesy klientów, którzy otrzymali możliwość wyposażenia swojego salonu, gabinetu lub centrum spa&wellnes w wymarzony zestaw mebli. Często są one produkowane na indywidualne zamówienie lub wykonywane wg. projektu kompleksowego wnętrza, zaproponowanego przez  firmę Panda. Spójna polityka dystrybucyjna oraz konsekwencja w doskonaleniu produktów, u której podstaw leży wiara w możliwość realizacji każdego zlecenia klienta w doskonałej formie, będzie procentować także w przyszłości, czego sobie i Państwu życzymy.

WYRÓŻNIA NAS:

Elastyczność - mamy własną linię produkcyjną, co oznacza możliwość pełnego nadzoru nad czasem i wykonaniem.
Jakość - doświadczony zespół wykorzystuje w pracy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu nasze produkty są perfekcyjne.
Dokładność - po każdym etapie produkcji sprawdzamy normy jakościowe zgodnie z przyznanym nam, jako jedynej firmie w branży, certyfikatem ISO 9001 i regułami Kaizen.
Dbałość o środowisko - procedura produkcyjna odbywa się zgodnie z najwyższymi normami proekologicznymi, dzięki czemu maksymalnie wykorzystuje się materiał, a minimalizuje ilość odpadów.
Świetna obsługa po zakupowa - zapewniamy dwuletnią gwarancję na wszystkie nasze produkty i skuteczny system obsługi pogwarancyjnej.
Łatwość w dotarciu do naszych produktów - współpracujemy z hurtowniami w całym kraju.
Szybkość - klient może zakupić meble od ręki – bez konfiguracji, w niezmiernie korzystnej cenie. Szybki transport "door to door" – wprost do salonu.
Szeroki wybór - pełna paleta mebli z różnych półek cenowych; od ekskluzywnego włoskiego designu, przez wyważony, dobrze skrojony design odpowiedni dla "Twojego biznesu", aż do mebli dostępnych od ręki, solidnych, według lubianego, popularnego i sprawdzonego wzornictwa, produkowanych w Polsce.
Rozwój - wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodowymi normami i filozofią KAIZEN. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, dotrzymujemy umów i wymagamy tego od naszych kontrahentów.

Firma stale udoskonala jakość usług, utrzymując pozycję lidera wśród przedsiębiorstw na rynku krajowym w tej branży, dążąc jednocześnie do znalezienia się w czołówce firm europejskich.
SERWIS I GWARANCJA - Zapewniamy realizację procesu wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych od wizji do umeblowania "pod klucz",
oferujemy współpracę z Ekspertami Salonowych Rewolucji, którzy zapewniają stałe doradztwo od wizji do pełnej realizacji,
wykonujemy projekty architektoniczne wnętrz oraz wizualizacje 3D,
produkujemy meble z rodzimych surowców i komponentów,
wykorzystujemy własne nowoczesne maszyny, ale najważniejsze operacje, decydujące o jakości naszych wyrobów, wykonujemy ręcznie.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień:
Express Line – oferta dostępna "od ręki"
Meble indywidualne i konfigurowalne od 2 do 4 tygodni
Bardzo dużo wymagamy od siebie i nieustannie pracujemy nad zadowoleniem naszych klientów. Producent, firma Panda Trzebnica Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian wymiarów oraz funkcji prezentowanych wyrobów zmierzając do poprawy ich funkcjonalności, bez uprzedniego informowania o tym. Pomimo dołożenia starań, kolory i kształty produktów zamieszczonych na stronie mogą odbiegać od rzeczywistości.
Hurtownia fryzjerska HiHair

ul. Krakowska 45
Hale Targowe Warta
42-202 Częstochowa
tel.: +48 501 224 118
 
SKLEPY
PARTNERSKIE

 
 

KONTAKT

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 2 + 14 (antyspam) =