Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
.

TERMINARZ SZKOLEŃ

15 kwiecień 2018

Olga Sobocińska & Togethair

CPPT, ul. Wały Dwernickiego 117/121

 

LISAP MILANO to włoska firma kosmetyczna, która produkuje szeroką gamę profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. W 1952 roku założył tą firmę, pan Locatelli. Od samego początku swej działalności przedsiębiorstwo przykłada wielką wagę do jakości swoich produktów. Podstawą sukcesu marki Lisap są własne badania, dzienny wysoki poziom prac laboratoryjnych w zautomatyzowanych laboratoriach, starannie dobrane surowce i ciągła kontrola gwarantuje najwyższą jakość produktów. To, co wyróżnia tę markę na tle innych to restrykcyjne przestrzeganie normy UNI EN ISO 9001. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że na chwilę obecną kosmetyki ekologiczne Lisap tak często możemy spotkać w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

MOTTO MARKI LISAP:

TRADYCJA. STYL. INNOWACJE.

TRADYCJA - Od momentu powstania Lisap współpracował z najbardziej znanymi światowymi fryzjerami. Lisap Milano to firma, która pochodzi z pasji rodziny. Stopniowo stała się jedną z najlepiej zorganizowanych firm w swojej dziedzinie. Badania i rozwój to słowa kluczowe, które mają wielkie znaczenie dla nas i na tej podstawie stworzyliśmy szeroką gamę produktów, które muszą spełniać potrzeby każdego nowoczesnego fryzjera.
STYL - Dobry charakter, uczciwość, siła woli, determinacja, jasność i praca zespołowa są cechami każdej osoby, która podjęła współprace z naszą firmą .
INNOWACJE - Profesjonalna pielęgnacja włosów. Lisap regularnie wprowadza innowacyjności swoich produktów, nie tylko kompozycji, ale również nowe opakowanie produktów.

Marka Lisap uzyskała certyfikat UNI EN ISO 9001: 2008. ISO (International Organization for Standardization) to zbiór zasad i wytycznych dotyczących zarządzania jakością w przedsiębiorstwach w celu poprawy skuteczności i efektywności organizacji i satysfakcji klienta. Uzyskanie tego certyfikatu jest dowodem, jakości osiągniętej przez pracowników organizacji, a także gwarancją zadowolenia klientów . Lisap osiągnął ten ważny standard jakości. Certyfikat ISO został rozpoznany w dziedzinie badań i rozwoju, produkcji, ale również w sprzedaży, serwisu, szkoleń i pomocy technicznej.

Hurtownia fryzjerska HiHair

ul. Krakowska 45
Hale Targowe Warta
42-202 Częstochowa
tel.: +48 501 224 118
 
SKLEPY
PARTNERSKIE

 
 

KONTAKT

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 2 + 14 (antyspam) =