Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
.

TERMINARZ SZKOLEŃ

15 kwiecień 2018

Olga Sobocińska & Togethair

CPPT, ul. Wały Dwernickiego 117/121

 

HIT! Kremowa farba Lisaplex Pastel Color

Farba Lisaplex Pastel Color

Nowość na rynku Lisaplex Pastel Kolor - kremowa farba o pastelowych odcieniach.

W odpowiedzi na potrzebę rynku, laboratoria Lisap Milano stworzyły nową, semi- permanentną farbę do włosów Lisaplex Pastel Color, wzbogaconą o kompleks organicznych protein roślinnych. Lisaplex Pastel Color to innowacyjna formuła całkowicie bezamoniakalna, wzbogacona o kompleks protein organicznych oraz o Lisaplex Bond Saver, który jednocześnie chroni i odbudowuje strukturę włosów podczas koloryzacji.

Łatwo się miesza i tak samo łatwo aplikuje na włosy, pozostawiając delikatny lub silny efekt kolorystyczny, w zależności od wyboru kolorysty.

Kreatywny serwis - daje możliwość mieszania ze sobą różnych odcieni pasemek.

Lisaplex Pastel Color zawiera 8 odcieni pastelowych przeznaczonych na rozjaśniane lub dekoloryzowane włosy na poziomie 9 i 10.

Posiada również dodatkowy 1 odcień neutralny, który umożliwia redukcję intensywności każdego z ośmiu kolorów bazowych, tworząc wyjątkową grę kolorów o różnym nasyceniu.

Całość uzupełnia delikatny Lisaplex Activator 8,5 volume zapewniając bezpieczną aplikację.

Hurtownia fryzjerska HiHair

ul. Krakowska 45
Hale Targowe Warta
42-202 Częstochowa
tel.: +48 501 224 118
 
SKLEPY
PARTNERSKIE

 
 

KONTAKT

Email:
Temat:
Wiadomość:
Podaj wynik działania 2 + 14 (antyspam) =